Wafle Sunny Corn - Naturalne

wafle sunny corn naturalne

Sunny Corn to wyborne i kruche wafle zbożowo-ryżowe o naturalnym smaku i niskiej zawartości tłuszczu. Wypiekane są ze szczególną starannością. Uwielbiane przez dzieci i dorosłych. Polecane osobom ceniącym sobie aktywny i zdrowy tryb życia. Jeden wafel to 19 kcal. Idealnie nadają się jako element zbilansowanej diety; stanowią dla nas źródło błonnika pokarmowego. Białko zawarte w naszych waflach przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Pamiętaj, ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Poczuj przyjemność chrupania na sucho, lub z ulubionymi dodatkami np.: wędliną, serem, jajkiem, warzywami, owocami, czekoladą, dżemem! Doskonała lekka przekąska, łagodna w smaku, zaspokoi Twój głód między głównymi posiłkami. Wygodna w podróży, na spacerze, po treningu, w szkole i w domu.


Wyprodukowane w Polsce, powstają wyłącznie z wysokogatunkowych, w 100% naturalnych składników. Nie używamy sztucznych barwników i konserwantów. Posiadamy cetryfikowany Zintegrowany System Bezpieczeństwa Żywności, zgodny z międzynarodowymi standardami BRC Global Standard for Food Safety oraz IFS Food. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne są na naszej stronie.
Składniki: mąka pszenna 98,1 %, mąka ryżowa 1%, olej sojowy , sól morska.
Nie zawiera substancji konserwujących.
Liczba sztuk w opakowaniu: 12szt.

walory wafli sunny corn

Wartości Sunny Cornna 100g
produktu
na porcję
1 wafel
Wartość energetyczna
(energia)
1589 kJ
375 kcal
80 kJ
19 kcal
Tłuszcz 2,0 g 0,1 g
w tym: kwasy tłuszczowe
nasycone (kwasy nasycone)
0,5 g 0,025 g
Węglowodany 75,8 g 3,79 g
w tym: cukry 4,5 g 0,225 g
Błonnik 3,2 g 0,16g
Białko 11,8 g 0,59 g
Sól 0,38 g 0,019 g

Zobacz pozostałe produkty

.


sunny corn cebulowe

Sunny corn
Orkiszowe

wafle sunny corn Multigrain-wielozbożowe

Sunny corn
Multigrain

sunny corn cebulowe

Sunny corn
Cebulowe

sunny corn graham

Sunny corn
Graham