Tripsy - Naturalne

Sunny Family Wielozbożowe Tripsy  naturalne

Poczuj lekkość chrupania. Wielozbożowe Tripsy Sunny Family to doskonałe i lekkie płatki o naturalnym smaku i niskiej zawartości tłuszczu. Wygodne w podróży, na spacerze, po treningu, w szkole i w domu, zaspokoją Twój głód między głównymi posiłkami.

Tripsy wypiekane są ze szczególną starannością, uwielbiane zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Polecane osobom ceniącym sobie zdrowy i aktywny tryb życia. Jeden Trips to 4 kcal. Wyprodukowane bez dodatku cukrów, substancji słodzących i konserwujących.

Tripsy idealnie nadają się jako element zbilansowanej diety; stanowią dla nas źródło błonnika pokarmowego. Pamiętaj, ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Wyprodukowane w Polsce, powstają wyłącznie z wysokogatunkowych w 100% naturalnych składników.


Posiadamy certyfikowany Zintegrowany System Bezpieczeństwa Żywności, zgodny z międzynarodowymi standardami BRC Global Standard for Food Safety oraz IFS Food.
Szczegółowe informacje#i certyfikaty dostępne na naszej stronie.

SKŁADNIKI:
mąka pszenna, ryż biały, kukurydza, żyto, kasza gryczana biała, kasza gryczana prażona, sól morska, olej sojowy. Może zawierać laktozę (z mleka).
Zawiera naturalnie występujące cukry.
Występowanie ciemnych ziaren gryki jest zjawiskiem naturalnym wynikającym z procesu ich prażenia i nie wpływa to na właściwości produktu.


Wartości odżywczena 100g
produktu
1 porcja = 17g
(około 15 sztuk)
Wartość energetyczna
(energia)
1602 kJ
378 kcal
272 kJ
64 kcal
Tłuszcz 1,6 g 0,27 g
w tym: kwasy tłuszczowe
nasycone (kwasy nasycone)
0,3 g 0,05 g
Węglowodany 78,7 g 13,38 g
w tym: cukry 2,7 g 0,46 g
Błonnik 3,7 g 0,63 g
Białko 10,3 g 1,75 g
Sól 1,38 g 0,23 g