Wafelki Bioffel - Graham

wafelki Bioffel - graham


Bioffel to jeden z gamy produktów Sunny Corn Family. Unikalna receptura, staranny dobór składników oraz brak konserwantów sprawiają, że nasze produkty wyróżniają się doskonałym smakiem oraz najwyższą jakością.


Bioffel to wyborne i kruche wafle o szczególnym smaku i niskiej zawartości tłuszczu wzbogacone o oliwę z oliwek extra virgin i łuskę gryczaną. Jeden wafel to 4 kcal. bogate w błonnik, idealnie nadając się jako element zbilansowanej diety. Polecane osobom ceniącym aktywny i zdrowy tryb życia. Pamiętaj, ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Wszystkie składniki naszych wafli pochodzą z upraw ekologicznych.

Wyprodukowane w Polsce, powstają wyłącznie z wysokogatunkowych, w 100% naturalnych składników. Nie używamy sztucznych barwników i konserwantów. Posiadamy cetryfikowany Zintegrowany System Bezpieczeństwa Żywności, zgodny z międzynarodowymi standardami BRC Global Standard for Food Safety oraz IFS Food. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne są na naszej stronie.Składniki: mąka pełnoziarnista graham (z pszenicy) 41,3%,
mąka pszenna, mąka ryżowa, mąka kukurydziana,
łuska gryczana 3,3%, oliwa z oliwek 1%, sól morska.
W zakładzie używany jest olej sojowy.

Masa netto 35 g

walory wafli sunny family

Wartości Sunny Cornna 100g
produktu
1 porcja = 5,5g
Wartość energetyczna
(energia)
1539 kJ
375 kcal
85 kJ
20 kcal
Tłuszcz 2,2 g 0,12 g
w tym: kwasy tłuszczowe
nasycone (kwasy nasycone)
0,4 g 0,02 g
Węglowodany 73,2 g 4,03 g
w tym: cukry 4,9 g 0,27 g
Błonnik 6,9 g 0,38 g
Białko 9,3 g 0,51 g
Sól 0,9 g 0,05 g

Zobacz pozostałe produkty Biofel

.

wafelki biofel Ostropest

Biofel
Ostropest

wafelki bioffel oliwkowe

Biofel
Oliwka