O marce

Sunny Corn Family to marka, która jako pierwsza zagościła w asortymencie powstałej w 2011 roku kaliskiej firmy Planet Food. Jest rozwijana zgodnie z filozofią zdrowego odżywiania. Oferuje klientom oryginalne, naturalne wafle zbożowo ryżowe, niespotykane dotąd na polskim rynku.marka Sunny Corn family logo
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Planet Food z czasem poszerzyła swój asortyment. Na rynek trafiły wafle o smaku cebulowym i graham. Rok później pojawiły się Sunny Corn Petit, wafle o nieco innym rozmiarze niż dotychczasowe. Pod koniec 2014 uruchomiliśmy nową linię przekąsek BIO, bez konserwantów i składników barwiących.

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów, w 2015 roku stworzyliśmy kolejną linię produktów: Bubble Chips. To wyjątkowe, lekkie wafle, którą swoją nazwę wzięły od bąbelków powstających w procesie wypiekania. Dostępne są w czterech wersjach smakowych: czekoladowej, truskawkowej, bekonowej oraz paprykowej.

Rok 2016 to czas na nowości! Do rodziny Sunny Family dołączyły dwa produkty. TRIPSY to doskonałe, lekkie płatki o naturalnym składzie, wyprodukowane całkowicie bez dodatku cukru, substancji słodzących czy środków konserwujących. Dodatkowo TRIPSY mają znakomity smak, a przy tym niską zawartość tłuszczu - jeden wafel to tylko 4 kcal.


Kolejna nowość to wafle SUNNY CORN ORKISZOWE, powstałe na bazie mąki orkiszowej. Są dla nas źródłem błonnika pokarmowego, powstałe wyłącznie z naturalnych składników. Kruche i znakomite w smaku wafle wielozbożowe, świetnie nadają się dla każdego. Posiadają niską zawartość tłuszczu, dzięki czemu sprawdzą się także jako element zbilansowanej diety.

Wafelki Sunny Corn, łączące zalety wyśmienitego smaku i niskokalorycznego przysmaku, szybko zyskały uznanie klientów, którzy polubili je również za mnogość zastosowań w kuchni. Stanowią bazę zarówno dla słodkich i słonych przekąsek jak i dietetyczny dodatek do głównych posiłków - zwłaszcza sałatek oraz zup, a nawet niskokalorycznych deserów.

To produkty najwyższej jakości – wytwarzane według oryginalnej receptury, dzięki której są chrupiące i lekkie. Niepowtarzalny charakter waflom Sunny Corn nadają również starannie dobrane składniki oraz brak konserwantów i ulepszaczy.

Zobacz nasze produkty 

Sunny Family Tripsy Wielozbożowe naturalne 

Tripsy
Naturalne

wafle sunny family orkiszowe wielozbożowe

Sunny corn
Orkiszowe

 
wafelki sunny corn petit - naturalne 

Sunny corn Petit
Naturalne

 

 

wafelki bioffel ostropest

Biofel
Ostropest

wafelki bioffel oliwkowe

Bioffel
Naturalne

wafelki bioffel graham

Bioffel
Graham

 

wafle sunny corn Multigrain-wielozbożowe

Sunny corn
Multigrain

sunny corn cebulowe

Sunny corn
Cebulowe

sunny corn naturalne

Sunny corn
Naturalne

 

sunny corn graham

Sunny corn
Graham