Autor: Sunny | 03-01-2011/16:34 wersja txt     

Sunny Corn w sieciach Dino  Z przyjemnością informujemy, że wafle zbożowe Sunny Corn mogą Państwo kupić w sklepach sieci Dino.


Jednocześnie chcemy zapewnić, że w związku z doskonałym przyjęciem produktu Sunny Corn na rynku oraz z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszą się nasze wafle zbożowe, będziemy dokładać starań, aby Wafle zbożowe Sunny Corn były dostępne w całej Polsce dla

Autor: Sunny | 21-03-2011/14:51 wersja txt     

Wiosenna kompozycja przepisow sunny corn Na wiosnę zachęcamy do spróbowania wafli zbożowych Sunny Corn w wiosennej aranżacji - z nowalijkami. Świeża sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka, papryka, szczypiorek będą zdrowym i smacznym dodatkiem do wafli Sunny Corn.

Wafle Sunny Corn w wiosennym wydaniu polecamy szczególnie osobom dbającym...

Autor: Sunny | 26-09-2011 / 14:58 wersja txt     

Wafle Sunny Corn w sieciach Eko, Netto i KauflandZ radością informujemy naszych Klientów, że w związku z zainteresowaniem, z jakim spotkały się wprowadzane przez nas na rynek wafle zbożowo-ryżowe Sunny Corn, aby zapewnić Państwu lepszą dostępność naszego produktu, nawiązaliśmy współpracę z kolejnymi sieciami.

 

Wafle Sunny Corn są od niedawna do nabycia w sieciach Eko, Netto i Kaufland.

Autor: SunnyCorn | 28-07-2013 / 16:29 wersja txt     

Powstanie strony internetowej pod adresem SunnyCorn.plW związku z powstaniem firmy Planet Food, która rozpoczęła produkcję wafli zbożowo-ryżowych Sunny Corn, stworzona została strona internetowa, na której znajdą Państwo przydatne i ciekawe informacje o naszym produkcje.