Autor: Sunny | 01-08-2013 / 20:13 wersja txt     

Sunny Corn Graham - lekka alternatywa dla tradycyjnego pieczywaPolacy na przekąskę najczęściej wybierają słodycze i wyroby cukiernicze, paluszki, precle, orzeszki i chipsy. Z propozycją nowej, lekkiej przekąski wychodzi do klientów firma Planet Food oferując Sunny Corn - nowe na polskim rynku, dietetyczne wafle zbożowo ryżowe, które pozwolą zaspokoić głód między posiłkami.

 

Mamy coraz mniej czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków, więc łatwiej sięgamy po gotowe produkty. Aternatywą dla wysokokalorycznych przekąsek może być Sunny Corn - nowe na polskim rynku, naturalne wafle zbożowo-ryżowe, z których łatwo stworzyć...

Autor: Sunny | 31-07-2013 / 17:43 wersja txt     

Sunny Corn Graham - lekka alternatywa dla tradycyjnego pieczywa Z roku na rok jemy coraz mniej pieczywa - w 2011 roku statystyczny Polak zjadł zaledwie 54 kg chleba czyli o 43 kg mniej niż dwadzieścia lat temu. Jednym z głównych powodów jest wzbogacanie diety o inne produkty oraz rezygnacja z zakupu spowodowana pogarszającą się jakością chleba.


Z propozycją zdrowego zamiennika dla osób ceniących naturalne produkty oraz dbających o sylwetkę wychodzi kaliska firma Planet Food. Na rynku zadebiutowały właśnie grahamowe wafle Sunny Corn.

Autor: Sunny | 17-10-2012/17:24 wersja txt     

Prześlij przepis na podanie Sunny Corn Masz pomysł z czym podać wafle Sunny Corn? Lekki deser, nowy sposób na kanapkę lub sałatkę?

Opracuj własny przepis i przyślij go do nas!

Najlepsze przepisy wykorzystamy, a ich autorów nagrodzimy - do rozdania mamy...

Autor: Sunny | 01-01-2012/17:19 wersja txt     

Nowa strona Sunny Corn 2012  Z uwagi na fakt, iż produkowane przez nas wafle zbożowo-ryżowe Sunny Corn spotkały się z ogromnym uznaniem, zainteresowaniem i cieszącą nas popularnością na rynku, podjęliśmy decyzję o przebudowie strony internetowej tak, aby jeszcze dokladniej zaprezentować Państwu wafle Sunny Corn.

Zapraszamy do odwiedzin naszej nowej strony, na której znajdują wszelkie informacje związane z naszą Firmą i waflami Sunny Corn.

Autor: Sunny | 22-12-2011/16:54 wersja txt     

Sunny Corn w zimowej odsłonie  Na zimę polecamy wafle zbożowo-ryżowe Sunny Corn w energetycznej odsłonie. Aby dodać sobie od rana sił i rozpocząć dzień z uśmiechem, polecamy słodkie śniadanie w postaci wafli z czekoladą lub dżemem.

Aby w zimowe dni wspomóc odporność, jako dodatek do wafli polecamy miód, a osobom