Autor: Sunny | 01-03-2016/16:52 wersja txt     

W połowie marca ruszamy z nowym, dużym konkursem! Będzie trwał 6 tygodni i w tym czasie udostępnimy Państwu 30 zadań. Za pojedyncze rozwiązanie, od poniedziałku do czwartku będzie można otrzymać doładowanie telefonu, a w piątki bilet do kina na dowolny seans! Warto będzie zaglądać do nas regularnie, gdyż w finale powalczą Państwo o dwuosobową wycieczkę do Tropical Island lub voucher na...

Autor: Sunny | 10-02-2016/12:48 wersja txt     

Planet Food na targach żywności ekologicznej BioFach 2016W dniach 10-13.02 będziemy uczestniczyć w kolejnych niemieckich targach zdrowej żywności. Biofach, bo tak nazywa się to elitarne wydarzenie, jest niepowtarzalną okazją, by spotkać międzynarodowych i lokalnych liderów na jednym z największych ekologicznych targów.
W ten sposób nie tylko zaprezentujemy własne produkty i zdobędziemy światowe uznanie, ale także poszerzymy swoją wiedzę na temat najnowszych trendów oraz innowacji w branży spożywczej.

Autor: Sunny | 11-03-2016 / 20:10 wersja txt     

Bioffel na berlińskich targach żywności w Grune WocheDla wszystkich fanów zdrowego jedzenia mamy bardzo ważną wiadomość. Bioffel, nasz produkt z ekologicznych upraw, powstający z wysokogatunkowych, w 100% naturalnych składników, zaprezentował się na berlińskich targach żywności. Grüne Woche, bo tak nazywają się te szczególne dni, to największe światowe targi żywności, rolnictwa i ogrodnictwa.

Wystawiennicy tworzą wspólnie międzynarodową i niezwykle bogatą ofertę spożywczą najwyższej jakości. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że naszą przekąskę doceniają nie tylko konsumenci, ale i światowej sławy eksperci.

Autor: Sunny | 18-06-2015 / 15:41 wersja txt     

nagroda Quality International - najwyższa jakość 2015 dla Wafli zbożowo-ryżowe Sunny Corn familyDla wszystkich fanów chrupiących pyszności mamy ważną wiadomość! Wafle Sunny Corn zyskały uznanie Quality International. Naszą przekąskę doceniają nie tylko konsumenci, ale i eksperci!


Zawsze podkreślaliśmy jak ważna jest dla nas wysoka jakość produktów Planet Food. Godło Quality International za najwyższą jakość to nie tylko ogromne wyróżnienie – jako jedyni otrzymaliśmy tę nagrodę – ale też świadectwo wiarygodności oraz rzetelności naszej marki.Autor: Sunny | 27-01-2014/18:57 wersja txt     

Wafle zbożowo-ryżowe Sunny Corn Petit – pyszny krążek!Dopada Cię uczucie głodu, ale nie chcesz podjadać między posiłkami, bo dbasz o swoją figurę i zdrowy tryb życia? Znaleźliśmy rozwiązanie! Sunny Corn Petit, to delikatne wafle ryżowo-zbożowe, które idealnie sprawdzą się w roli lekkiej, zdrowej przekąski.

Wafle Sunny Corn Petit to niskokaloryczne wafle zbożowo-ryżowe wyprodukowane przez firmę Planet Food. Zostały stworzone z myślą o osobach ceniących zdrowy tryb życia oraz dbających o dobre samopoczucie! Dzięki wykorzystaniu naturalnych składników uzyskaliśmy w pełni wartościową przekąskę, która idealnie nadaje się również dla dzieci!