Autor: Sunny | 07-09-2016 / 12:37 wersja txt     

Sunny family Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych: POLAGRA FOOD

Już 26-29.09 br. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, słynące z ciągłego podążania za nieustającymi zmianami w branży spożywczej.
Jednym z wystawców będzie nasza firma Planet Food, wpisująca się w filozofię zdrowego, naturalnego odżywiania.

Autor: Sunny | 02-06-2016/16:33 wersja txt     

Sunny family wafle Przebój FMCG

Jesteśmy podekscytowani tytułem laureata „Przebojów FMCG 2016", jaki został nam przyznany. Gala wręczenia nagród miała miejsce 31.05.2016 r. w Warszawie. Okazała się ona niezwykle uroczysta, wprowadzając wszystkich w wyśmienite nastroje.

Imprezę poprowadził popularny konferansjer i dziennikarz – Tomasz Kammel. Musimy przyznać, że konkurencja była naprawdę imponująca. Nasze wafle stanęły na podium z Jeżykami i Torcikiem Wedlowskim!

Autor: Sunny | 03-06-2016 / 03:23 wersja txt     

Planet Food wystawcą na targach żywności ekologicznej żywności BIOOST24 kwietnia br. w Berlinie odbędą się targi ekologicznej żywności BIOOST, na których firma Planet Food będzie wystawiać się ze swoimi produktami.


Wydarzenie to jest niezwykle elitarne ze względu na swoją orientację w tematyce bio – na tych niemieckich targach wystawiają się tylko producenci dbający o ekologię i naturalny skład swoich wytworów.

Autor: Sunny | 12-04-2016 / 14:10 wersja txt     

Firma Planet Food wystawcą na targach żywności i napojów WorldFood Warsaw19-21 kwietnia br. odbędą się III międzynarodowe targi żywności i napojów w hali Expo XXI w Warszawie.
To jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych branży spożywczej, dzięki któremu producenci żywności mogą poszerzyć swoje horyzonty i nawiązać relacje z partnerami zagranicznymi.

Autor: Sunny | 12-04-2016 / 13:27 wersja txt     

Firma Planet Food wystawcą na targach spożywczych w National Exhibition Centre UK Birmingham18-20 kwietnia br. odbędą się jedne z największych i najbardziej znaczących targów spożywczych w Wielkiej Brytanii: Food&Drink Expo.

Wydarzenie to skupia ponad 1200 producentów z całego świata, a w programie posiada około 100 paneli prowadzonych przez największych ekspertów w dziedzinie nowych technologii i żywności. Food&Drink od dwóch dekad funkcjonuje jako przestrzeń kompilacji intensywnych doznań: dotyku, smaku i rozmaitych doświadczeń. W konsekwencji uczestnicy mogą zetknąć się nie tylko z firmami z długoletnim stażem rynkowym, ale także z jeszcze nieodkrytymi markami.